• Şirketlerimiz

    Park 414

Park 414

Park 414, İzmirlilerin istek ve ihtiyaçlarına göre buluşma, eğlenme, yemek yeme, açık havada keyifli vakit geçirme noktası olarak projelendirilip hayata geçirildi. Park 414 ile Allways Yapı, konut projelerine dahil ettiği çarşı konseptinin başarılı bir yatırım olduğunu deneyimledi ve Allways projesine de Park Allways, çarşı alanını dahil etti. Bornova’da Yaşar Üniversitesi’ nin hemen arkasında yer alan Park 414, 30 adet ulusal ve uluslararası markadan oluşan bir çarşıdır. Park 414 ile Allways Yapı, konut projelerine dahil ettiği çarşı konseptinin başarılı bir yatırım olduğunu deneyimledi ve Allways projesine de Park Allways, çarşı alanını dahil etti. Bornova’da Yaşar Üniversitesinin hemen arkasında yer alan Park 414, 30 adet ulusal ve uluslararası markadan oluşan bir çarşı. Starbucks, Sir Winston, Bisquitte, Molly Malone’s, Pizza Locale, Pub Locale, Locale Stage, Alsancak Unlu Mamüller, Kumrucu Şevki, Hamam 1574, Sokak Bistro&Lounge, Cartel Coffee&Coctail, Kovan, Vue, Manivela Coffe Truck, Avni, Asfalya, Chat Noir, Bombardier HotDog, M35, La Marca, Rakı Müren, Meyhane Küfe gibi ulusal ve uluslararası markalar;
Coca Cola, Vodafone, Bayer, Derma Grup gibi büyük markaların Bölge Müdürlükleri yer alırken, yeni nesil kuru temizleme Legendry, ve güzellik-estetik merkezleri de yer alıyor.Yemekten eğlenceye, kahveden alışverişe, alışverişten güzellik merkezine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan ve ücretsiz konser, defile, sergi, imza günleri, söyleşi gibi etkinliklere ev sahipliği yapan Park 414 öğrenciler için vazgeçilmez bir cazibe merkezi haline geldi.

Aynı zamanda 650 araçlık otopark hizmeti ve çocuklar için özgürce hareket edebilecekleri çarşı alanı sunan Park 414’te çocuklu aileler de konforlu ve rahat vakit geçiriyor.